• Ubytování v Londýně

    V Londýně nabízíme ubytování pro cca 1500 hotelů! Rezervujte si hotely v Londýně z nabídky největšího rezervačního systému online ubytování ve světě Booking.com. 

     

    Ke každému hotelu najdete souhrnné informace včetně řady fotografií, aktuální informace o dostupnosti a další. Ubytování v Londýně vám usnadní i nezávislé recenze hotelů od ostatních cestovatelů. Platba probíhá jednoduše kartou (peníze vám budou odečteny až po dokončení pobytu). 

100 Club

100 club je londýnský legendární klub ležící na adrese Ofxord Streets. Od roku 1942 tehdy jako Swing Feldman Club si vydobil přední místo v britské hudební scéně. Počátky klubu jsou víceméně v režii swingu a jazzu, kdy se na scéně vystřídali umělci jakoVictor Feldman, Melody Makers, Benny Goodman, Ronnie Scott, Teddy Edwards, Dick Morrissey nebo Louis Armstrong.

Největší éra pro klub znamenala punková vlna, v této době klub hostí i mezinárodní punkový festival s kapelami jako Sex Pistols, The Clash, Siouxsie nebo Buzzcocks. Slavní Rolling Stones si zde odehráli svůj první koncert 31. května 1982 a poté se sem vrátili roku 1986, kdy koncertovali pro svého zesnulého člena Iana Stewarta.

V roce 2009 byl Feldman Swing Club jmenován na jazzovém festivalu Brecon jako jedno z nejdůležitějších míst jazzové hudby v Anglii v letech 1942 – 1954.

V září 2010 se klub ocitl ve ztrátě a hrozil jeho definitivní konec. Za přispění Paula McCartneyho v otevřené kampani podporované hudebníky a spolu s partnerstvím se značkou Nike dveře klubu zůstali hudebníkům a fanouškům otevřené.